Razem 254 101 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
09.03.2009 10:18

Polska, Europa, swiat, musza stawic czola krysysowi, ktory od padziernika 2008 roku pogorszyl nie tylko stan gospodarki, ekonomii, ale takze zwyklego czlowieka. W efekcie, banktuctwo spolek finansowych i bankow, zapasc na runku nieruchomosci na swiecie, spadek sily nabywczej, masowe zwolnienia pracownikow a takze niski poziom zlotowki sprawily, ze pojawil sie sentyment niepewnosci wsrod ludnosci.

Popfax.com na za zadanie przekonac spolecznosc o tym, ze jeszcze istnieje na rynku swiatowym i europejskim rozwiazanie, ktore ja wspomoze. Model zapoczatkowany we Francji rozwinal sie szybko w Europie, i liczy wiele dziesiatek milionow abonentow z 22 panstw na swiecie. Popfax.com, mimo kryzysu, rozwija sie w nowych strefach geograficznych : Europa, Ameryka Polnocna, wkrotce Azja.

Faks, mimo iż nie jest już jednym z podstawowych narzędzi pracy, pozostaje obecny w codziennym życiu każdego przedsiębiorcy. Aby się przekonać, wystarczy spojrzeć na wizytówki, na których prawie zawsze widoczny jest numer faks.

Na rynku polskim obecnych jest kilku operatorów faksu przez Internet, którzy przyznają klientowi numer geograficzny, na który może on otrzymywać telekopie. Na dzień dzisiejszy, średnia cena miesięczna za taką usługę wynosi około 40 PLN, z wachaniami między 35 PLN a 60 PLN miesięcznie. Natomiast koszt usługi Popfax.com, numer lokalny faks (t.zn. geograficzny) z nieograniczoną liczbą otrzymywanych faksów i 20 stronami emisji jest dostępny za 82 PLN za 3 miesiace uslug. Wysłanie kosztuje niecałe 0,20gr za stronę w kierunku najpopularniejszych przeznaczeń na świecie. Jaka oszczednosci w momencie kryzysu! Dodatkowo, uwzgledniajac fakt, ze mozna uwzglednic ceny abonamentu w zlotowkach, klient nie cierpi z powodu podwyzek cen przez wahajace sie i wzmacniajace od kilku miesiecy euro. Tymczasem, popfax.com proponuje rowniez wysylanie faksow za darmo! Nalezy odnalezc strone freepopfax.com, i wyslanie faksu przez internet bez zadnych urzadzen staje sie mozliwe!

Popfax.com daje do dyspozycji każdemu klientowi osobisty numer lokalny, tak jakby dysponował on linią telefoniczną. Każdy faks wysłany na ten numer jest odbierany przez email i przez konto on-line (http://pl.popfax.com). Aby wysyłać faksy, klient używa opcji wysłania ze swojego konta lub skrzynki email, wprowadza numer odbiorcy i wybiera dokument, który chce wysłać. Usługa ta nie wymaga instalacji żadnego programu, dostępna jest z każdego komputera podłączonego do Internetu, działa z każdym rodzajem łącza.

Przetaczajacy sie po swiecie kryzys finansowy mocno zaniepokoil Polakow. Nalezy pamietac, ze Popfax.com moze byc pewnym zaufania partnerem komunikacyjnym.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 09.03.2009 10:18
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 49620
Rubryka ogłoszenia: Akcesoria i materiały eksploatacyjne
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ewa Fafara
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Ewa Fafara
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Akcesoria i materiały eksploatacyjne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)