Razem 252 691 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Jesteśmy sklepem który dostarcza klientom szeroką gamę rozwiązań przydatnych w trakcie stawiania własnego kominka. W spisie produktów dostępne są kominki narożne, piece kozy oraz cały asortyment niezbędny do prawidłowego działania pieca.

W naszych mieszkaniach kominki spełniają funkcję dwojaką – stanowią miłą dla oka ozdobę i jednocześnie ogrzewają pomieszczenie, a nawet część lub całość mieszkania. Decydując się na konkretną opcję warto zwrócić uwagę zarówno na jej stronę wizualną, jak również stricte funkcjonalną. Godne uwagi są przede wszystkim kominki narożne, optymalne od względem zajmowania przestrzeni mieszkalno-użytkowej i jednocześnie służące jako rozwiązanie grzewcze. Bogaty wachlarz wzorów i kolorów pozwala wyselekcjonować najlepsze rozwiązanie. Istotną funkcję spełniają także kratki kominkowe, dostępne w rozmiarach standardowych, jak i wykonywane na indywidualne zamówienie. Alternatywa ta stanowi optymalny szczegół wykończeniowy przewodów cieplnych. Trwałość krat kominowych w dużej mierze uwarunkowana jest wykorzystaniem wypasioną materiałów , a oprócz tego przyszłościowych technice. Perfekcyjnym rozwiązaniem grzewczym,sprawdzającym się głównie w pomieszczeniach użytkowych, są piece kozy. W tym momencie warto zaznaczyć, że rozwiązania te odróżniają się automatycznym sterowaniem, co na 100% przekłada się na ich jakość i efektywność.

W celu realizacji zakupu zapraszamy do naszego sklepu internetowego kominki.ratur.pl. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi handlowcami (tel. +48 48 363 55 79), którzy pozostają do Państwa dyspozycji przez cały tydzień.

kominki.ratur.pl/

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 21.11.2014 10:16
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 370613
Rubryka ogłoszenia: Adaptery, TV, video oraz pozostałe karty
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Kominki – miłe dla oka na każdą kieszeń - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Damian Walicki (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48483635579
Web: kominki.ratur.pl/
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Adaptery, TV, video oraz pozostałe karty
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)